SP 11 - aktualności
List Minister Edukacji Narodowej oraz Głównego Inspektora Sanitarnego

Szanowni Państwo, Rodzice i Opiekunowie, 

w poczuciu odpowiedzialności za zdrowie dzieci i młodzieży zwracamy się do Państwa z gorącym apelem o docenienie wagi problemu, jakim jest zabezpieczenie Państwa Dziecka przed skutkami zachorowań na choroby zakaźne. Pełny list wyświetli się po kliknięciu na hiperłącze.

 
Rekord dla Niepodległej
Nasza szkoła włączyła się w akcję "Rekord dla Niepodległej", organizowaną przez Minister Edukacji Narodowej oraz Radę Dzieci i Młodzieży przy Ministrze Edukacji Narodowej. 

9 listopada 2018 r. o godzinie 11:11, w ramach świętowania 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, wspólnie zaśpiewaliśmy 4 zwrotki Mazurka Dąbrowskiego.

 
 
 
List Podlaskiego Kuratora Oświaty
 
Przez innowacje do wiedzy

STYPENDIA DLA UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 11 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. GEN. BRYG. PIL. WITOLDA URBANOWICZA W SUWAŁKACH.

 

21 grudnia 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi m. gen. bryg. pil. Witolda Urbanowicza w Suwałkach odbyła się gala stypendystów, na której Pani Ewa Beata Sidorek - Zastępca Prezydenta Miasta Suwałk wręczyła szczególnie uzdolnionym uczniom stypendia szkolne finansowane w ramach projektu pn. "Przez innowacje do wiedzy" w ramach Osi Priorytetowej III. Kompetencje i kwalifikacje, Działania 3.1 Kształcenie i edukacja, Poddziałania 3.1.2 Wzmocnienie atrakcyjności i podniesienie jakości oferty edukacyjnej w zakresie kształcenia ogólnego Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020.

 

 

Stypendia na rok szkolny 2018/2019 w kwocie 500,00 zł miesięcznie otrzymało 20 uczniów. Stypendia przyznawane są uczniom szczególne uzdolnionym w zakresie przedmiotów: przyrodniczych (fizyka, chemia, geografia, biologia), informatyki, języków obcych, matematyki oraz przedsiębiorczości.

 

  
  
  
  
 
 
 
 

 

Druki do pobrania

Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. gen. bryg. pil. Witolda Urbanowicza w Suwałkach realizuje projekt pn. Przez innowacje do wiedzy nr RPPD.03.01.02-20-0251/16 w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 ? 2020 Osi III Kompetencje i kwalifikacje Działania/Poddziałania 3.1.2 Wzmocnienie atrakcyjności i podniesienie jakości oferty edukacyjnej w zakresie kształcenia ogólnego, ukierunkowanej na rozwój kompetencji kluczowych.

Więcej…
 
Jubileusz Szkoły

Październik to intensywny czas przygotowań do obchodów 20-lecia istnienia naszej Szkoły

W czwartek 18 października wszyscy obejrzymy w kinie film "Dywizjon 303".

19 października rozwiniemy nowy sztandar z okazji nadania szkole imienia. 

 Patronem "Jedenastki" zostanie, pochodzący z Suwalszczyzny, generał brygady pilot Witold Urbanowicz

as lotnictwa z czasu II wojny światowej.

Na uroczystości zaproszono wielu gości. Klasy reprezentować będą trójki klasowe.

Reszta  uczniów świętuje w piątek w domu :-)

 

 
Europejski Tydzień Kodowania

17 października uczniowie klas 5 f, 4 f, 3 c, 3 b i 5 c wzięli udział w Europejskim Tygodniu Kodowania .
Podejmowali różne wyzwania z
wiązane z Suwałkami, kodując na macie za pomocą ozobotów i aplikacji Scratchjr.
Zabawa była doskonała, a przerwa mogłaby nie istnieć! 

Zajęcia poprowadziła Bożena Jafiszow, trener Klubu Młodego Programisty, który niedawno zaczął działać w Suwałkach.
Klub działa w ramach projektu 
Kampanie edukacyjno-informacyjne na rzecz upowszechniania korzyści z wykorzystywania technologii cyfrowych, realizowanego przez Ministerstwo Cyfryzacji oraz Państwowy Instytut Badawczy NASK.
Więcej szczegółów o klubie  znajdziecie na stronie 
www.klubmlodegoprogramisty.pl.

Niech zachętą do kliknięcia w link będzie informacja, że warsztaty w klubie są bezpłatne.

 

 Więcej zdjęć z zajęć wkrótce.

 
Karta zgłoszenia do świetlicy
Karta zgłoszenia do świetlicy - POBIERZ (format MS Word)
 
Wzory zgłoszenia i wniosku przyjęcia do szkoły podstawowej

Zarządzenie Prezydenta Miasta Suwałk z 9 lipca 2018 r. w sprawie określenia wzorów zgłoszenia i wniosku przyjęcia do szkół podstawowych, dla których organem prowadzącym jest miasto Suwałki.

ZARZĄDZENIE W FORMACIE PDF

ZGŁOSZENIE KANDYDATA DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ - z obwodu

ZGŁOSZENIE KANDYDATA DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ - spoza obwodu

 
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018

W piątek 22 czerwca 2018 r. spotykamy się na hali sportowej w następującym porządku:

 
kl. III GIM - godz. 9.00
 
kl. IV-VII SP i II GIM - godz. 11.00
 
 
kl. I-III SP - godz. 12.30 
 
W szkole pracują studenci...

W dniu 30 kwietnia 2018 r. zostało zawarte Porozumienie o współpracy pomiędzy Państwową Wyższą Szkołą Zawodową im. prof. Edwarda Szczepanika a Szkołą Podstawową Nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi w Suwałkach. Jedną z form zainicjowanej współpracy jest możliwość prowadzenia wolontariatu, w ramach którego Pani Natalia Górska nauczyciel wspomagający zorganizowała grupę chętnych studentek kierunku Pedagogika do pomocy dzieciom z integracyjnej klasy IV B. Wśród chętnych do wolontaryjnej pracy z dziećmi znalazły się studentki studiów stacjonarnych: Panie Elżbieta Urynowicz, Małgorzata Turowicz, Martyna Cherubin, Paulina Achramowicz oraz studiów niestacjonarnych: Panie Małgorzata Miklewska, Wioleta Butkiewicz, Joanna Prorok, Barbara Buraczewska.

Więcej…
 
List Minister Edukacji Narodowej do rodziców i opiekunów uczniów

Szanowni Rodzice i Opiekunowie Uczniów klas VII szkoły podstawowej raz klas II gimnazjum, wdrażanie kolejnych etapów reformy edukacji wiąże się z naturalnymi i zrozumiałymi pytaniami oraz wątpliwościami. Jedną z takich kwestii jest organizacja naboru na rok szkolny 2019/2020 do szkół ponadpodstawowych i klas szkół ponadgimnazjalnych. Wówczas o przyjęcie będą ubiegali się pierwsi absolwenci 8-letniej szkoły podstawowej oraz ostatniej klasy gimnazjum.

 Pragnę przypomnieć, że postępowania rekrutacyjne dla tych dwóch grup uczniów zostaną przeprowadzone oddzielnie, według odrębnych kryteriów rekrutacyjnych. Jednocześnie podkreślam, że absolwenci szkół podstawowych i gimnazjów nie będą rywalizowali ze sobą o te same miejsca. Będą oni ubiegać się o przyjęcie do innych typów szkół.

     Uczniowie kończący VIII klasę szkoły podstawowej mogą zostać przyjęci do 4-letniego liceum ogólnokształcącego, 5-letniego technikum lub 

3-letniej branżowej szkoły I stopnia. Z kolei absolwenci ostatniej klasy gimnazjum mogą ubiegać się o miejsce w 3-letnim liceum ogólnokształcącym, 4-letnim technikum lub w 3-letniej branżowej szkole I stopnia. Pragnę podkreślić, że obie te grupy będą realizowały odrębne programy nauczania.

Więcej…
 
Sportowe weekendy na Orlikach

SL Salos Suwałki, Urząd Miasta Suwałki oraz Szkoły Podstawowe nr 9 i 11 
zapraszają do czynnego spędzania czasu  wolnego w każdą sobotę i niedzielę na boiskach Orlik przy ul. Hamerszmita lub Szpitalnej.  

 
 
KidSport czyli trzecioklasiści na boiskach

16 kwietnia 2018 roku uczniowie klas trzecich  Szkoły Podstawowej nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi w Suwałkach wezmą udział w projekcie "KidSport"  

Projekt zakłada udział naszych uczniów w zajęciach warsztatowych, wewnątrzszkolne rozgrywki piłki nożnej oraz  rozgrywki finałowe z uczniami innych szkół podczas imprezy plenerowej, na której uczniowie zagrają  również mecz piłki nożnej z zawodnikami Wigry Suwałki.
Więcej…
 
Postępowanie uzupełniające na wolne miejsca w przedszkolach i oddziałach przedszkolnych

Szanowni Rodzice!

12 kwietnia 2018 r. o godzinie 9.00 rozpoczyna się postępowanie uzupełniające na wolne miejsca w przedszkolach i oddziałach przedszkolnych w szkołach podstawowych na rok szkolny 2018/2019.

Rodzice, którzy chcą zapisać swoje dziecko do przedszkola lub oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej powinni złożyć wniosek o przyjęcie ich dziecka do przedszkola lub oddziału przedszkolnego w formie papierowej wraz z załącznikami.

Więcej…
 
Wesołych Świąt
Życzymy wszystkim ciepłej i radosnej Wielkanocy
 
 
   Rys. Malwina Bujkowska z kl. VII f 

 
Akademia mistrzów narciarstwa zjazdowego '2018
6 lutego 2018 r. rozpoczęły się zajęcia nauki narciarstwa zjazdowego realizowane w ramach projektu "Akademia mistrzów narciarstwa zjazdowego 2018". 
Wzięło w nich udział 53 uczniów klas IV z naszej szkoły pod opieką nauczycieli wychowania fizycznego: p. Anny Mackiewicz Czajki, p. Agnieszki Kozłowskiej, p. Marcina Olszewskiego. 
W projekcie uczestniczyli również uczniowie z: SP 10 Suwałki, SP Słobódka, SP Kaletnik, SP Rutka Tartak, SP Sejny, SP Jeleniewo, SP Puńsk oraz PSP Jasionowo.
Więcej…
 
8 edycja programu stypendialnego "Marzenie o Nauce".

Edukacyjna Fundacja im. prof. Romana Czerneckiego EFC rozpoczęła rekrutację do ósmej edycji programu stypendialnego "Marzenie o Nauce". Wnioskiem zgłoszeniowym I fazy rekrutacji jest wyłącznie formularz on-line wysłany przez Kandydata w terminie od 15 lutego do 31 marca 2018 roku za pośrednictwem strony www.efc.edu.pl .

Więcej…
 
Zmiana e-maila szkoły

 14 lutego uległy dezaktywacji stare adresy e-mail SP 11 i zespołu szkół.

Aktualny adres to:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
 
Ferie w mieście
balwan

Drodzy Uczniowie

 Jak co roku na czas ferii suwalskie placówki przygotowały mnóstwo atrakcji, byście mogli aktywnie spędzić zimową przerwę w nauce.

Życzymy Wam dużo śniegu pod sankami oraz udanych wypraw na zajęcia 
do SOKu, OSiRu, MIDIcentrum, BIBLIOTEKI, MUZEUM i innych ciekawych miejsc.
 
 
Więcej artykułów…
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 2 z 19