SP 11 - aktualności
Parking szkolny
http://sp11.suwalki.pl:2222/CMD_FILE_MANAGER/domains/sp11.suwalki.pl/public_html/11aktual_1718/znak1.jpg
Uprzejmie informujemy, że w związku z niewielką ilością miejsc na szkolnym parkingu,  
a także dużym zagrożeniem dla  bezpieczeństwa naszych uczniów ze strony masowo
wjeżdżających i cofających samochodów, 
wprowadzono ograniczenie dotyczące uprawnień do parkowania.

 

Od 20 listopada 2017 roku parking z boku szkoły (od strony obiektów sportowych i kuchni) jest przeznaczony wyłącznie dla pracowników SP nr 11.

Za utrudnienia przepraszamy. 

 
Nowy projekt - Dobry zawód
Zachęcamy do zapoznania się z nowym projektem realizowanym przez naszą szkołę: "Dobry zawód".
 
Międzyszkolny konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych - wyniki

Oficjalne wyniki konkursu (pdf) 

 
Zapowiedź konkursu - j. angielski

Zapraszamy do wzięcia udziału w I edycji wojewódzkiego konkursu na prezentację multimedialną w języku angielskim, dot. dziedzictwa krajów anglojęzycznych.

(kliknij na poniższą ramkę) 

 

Szczegóły w dziale konkursy 

 
Studniówka 2016

 

Studniówka, jest wyjątkowym dniem dla każdego maturzysty. Tego wieczoru, mogliśmy zapomnieć o nauce, stresie maturalnym i wszystkich zmartwieniach. Liczyła się tylko dobra zabawa.

Zorganizowanie takiego balu, wymagało od nas jak i naszych rodziców, ogromnego zaangażowania. Całą uroczystość rozpoczęliśmy od przemówień, które w każdym wywołały wzruszenie. Świadomość tego, że pozostały nam jedynie trzy miesiące w tej szkole, jest przytłaczająca. Mamy jednak nadzieję, że do samego końca zostaniemy zjednoczeni i będziemy wspierać się nawzajem.

Po oficjalnym otworzeniu studniówki, przyszedł czas na poloneza. Ćwiczyliśmy miesiącami aby ten dostojny i narodowy taniec wyszedł nam jak najlepiej ? tak też się stało. Możemy być z siebie dumni. (rodzice i nauczyciele byli pod wielkim wrażeniem))

Nieco później, wszyscy powędrowaliśmy na parkiet. Cieszyliśmy się, że mogliśmy bawić się razem z naszymi wspaniałymi nauczycielami, śpiewać te znane i nieco mniej znane piosenki, uczestniczyć w konkursach. Dzień ten pozostanie w naszej pamięci na bardzo długo. Takie wydarzenie, to kolejna szansa na integrację ? między nami, uczniami ale również i nauczycielami. Udowodniliśmy, że wiek nie jest żadną barierą i z każdym można świetnie się dogadać.

Chcielibyśmy jeszcze raz podziękować wszystkim tym, którzy byli zaangażowani w organizację tego wspaniałego przedsięwzięcia ? rodzicom oraz nauczycielom. To dzięki naszej współpracy, mogliśmy razem przeżywać, bawić się i cieszyć ostatnimi chwilami wolności przed intensywnymi przygotowaniami do egzaminu dojrzałości.

Cieszymy się, że potrafiliśmy zgrać się i pokazać wszystkim, że stać nas na wiele. Uświadomiliśmy sobie, że to nasze IV LO, jest świetną szkołą! To utwierdziło nas w fakcie, że dokonaliśmy dobrego wyboru trzy lata temu.

Uczniowie klasy III A LO

 
KONKURSU NA NAJBARDZIEJ ORYGINALNY AKCENT

Dnia 2 listopada 2015 roku, w naszej szkole, wyłoniono 2 zwyciężczynie

KONKURSU NA NAJBARDZIEJ ORYGINALNY AKCENT

ZWIĄZANY Z HALLOWEEN:

I miejsce - Martyna Gulbierz (III A)

II miejsce - Paula Markowska (I F)

Serdecznie GRATULUJEMY i zapraszamy do udziału

w kolejnych edycjach !

Uczennice otrzymały torby ufundowane przez wydawnictwo Express Publishing.

Nagrodzone prace (pdf) 

 
Nasza strona

Na naszej stronie zmiany: odkryj co się znajduje pod herbami i weź udział w sondzie.

 
Dzień Nauczyciela

 

15 października 2015 r. odbyły się w Suwałkach uroczystości z racji Dnia Nauczyciela. Nauczycielom przyznano odznaczenia krzyże i medale za wzorową pracę i wdrażanie autorskich programów. Wśród nich byli nasi katecheci: p. Anna Gawlińska i o. Jacek Szczepanik, którzy otrzymali Brązowe Krzyże Zasługi. W sumie odznaczonych zostało ponad 120 nauczycieli. Na uroczystościach w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia w Suwałkach zjawiło się pokaźne grono przedstawicieli władz wojewódzkich, miejskich, a także senator Bogdan Paszkowski, biskup pomocniczy diecezji ełckiej Romuald Kamiński, moderator miasta ks. Jarema Sykulski, podlaski kurator oświaty Jerzy Kiszkiel, wicekurator Wiesława Ćwiklińska, poseł Jarosław Zieliński z małżonką, poseł Bożena Kamińska, inni zaproszeni goście i oczywiście adresaci wydarzenia - nauczyciele.

Więcej na suwalki24.pl

 

 
Nowy rok szkolny
W zakładce "Plan lekcji" znajduje się aktualny plan zajęć na rok szkolny 2015/2016
 
Darmowe podręczniki

Strona w budowie

 
Zakończenie roku szkolnego

Uwaga maturzyści:

Wręczenie świadectw dojrzałości - 30 czerwca br., o godz. 13.00 w Zespole Szkół nr 3. Obecność obowiązkowa.

 
Wiem, dlaczego wybieram - podsumowanie Biegu do urny
Nasza relacja z biegu
 
Egzamin gimnazjalny
Informacje dla uczniów zdających egzamin gimnazjalny w 2015 r. (pobierz pdf)
 
Konkursy różne

21 lutego 2018 r. w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Przewodnika Turystycznego uczniowie naszej szkoły: Janek Oszkinis, Patrycja Wysocka i Kamil Górski, pod opieką p. Anny Harasimowicz, wzięli udział w II Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Suwałkach i Suwalszczyźnie zorganizowanym przez Zespół Szkół Sióstr Salezjanek w Suwałkach.

Celem konkursu było upowszechnienie wiedzy o atrakcjach turystycznych naszego regionu. W konkursie wzięło udział 30 osób z Suwałk, Filipowa, Słobódki,Krasnopola i Wiżajn. Uczestnicy wykazali się dużą wiedzą na temat historii, przyrody, ciekawych miejsc Suwalszczyzny. 

Spośród naszych uczniów największą wiedzą wykazał się Janek Oszkinis z kl. 7d i zajął III miejsce  w konkursie.

Gratulujemy Smile


 
Dzień nauki
 
<< Początek < Poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 Następna > Ostatnie >>

Strona 19 z 19