SP 11 - aktualności
Dzień Nauczyciela

 

15 października 2015 r. odbyły się w Suwałkach uroczystości z racji Dnia Nauczyciela. Nauczycielom przyznano odznaczenia krzyże i medale za wzorową pracę i wdrażanie autorskich programów. Wśród nich byli nasi katecheci: p. Anna Gawlińska i o. Jacek Szczepanik, którzy otrzymali Brązowe Krzyże Zasługi. W sumie odznaczonych zostało ponad 120 nauczycieli. Na uroczystościach w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia w Suwałkach zjawiło się pokaźne grono przedstawicieli władz wojewódzkich, miejskich, a także senator Bogdan Paszkowski, biskup pomocniczy diecezji ełckiej Romuald Kamiński, moderator miasta ks. Jarema Sykulski, podlaski kurator oświaty Jerzy Kiszkiel, wicekurator Wiesława Ćwiklińska, poseł Jarosław Zieliński z małżonką, poseł Bożena Kamińska, inni zaproszeni goście i oczywiście adresaci wydarzenia - nauczyciele.

Więcej na suwalki24.pl

 

 
Nowy rok szkolny
W zakładce "Plan lekcji" znajduje się aktualny plan zajęć na rok szkolny 2015/2016
 
Darmowe podręczniki

Strona w budowie

 
Zakończenie roku szkolnego

Uwaga maturzyści:

Wręczenie świadectw dojrzałości - 30 czerwca br., o godz. 13.00 w Zespole Szkół nr 3. Obecność obowiązkowa.

 
Wiem, dlaczego wybieram - podsumowanie Biegu do urny
Nasza relacja z biegu
 
Egzamin gimnazjalny
Informacje dla uczniów zdających egzamin gimnazjalny w 2015 r. (pobierz pdf)
 
Konkursy różne

21 lutego 2018 r. w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Przewodnika Turystycznego uczniowie naszej szkoły: Janek Oszkinis, Patrycja Wysocka i Kamil Górski, pod opieką p. Anny Harasimowicz, wzięli udział w II Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Suwałkach i Suwalszczyźnie zorganizowanym przez Zespół Szkół Sióstr Salezjanek w Suwałkach.

Celem konkursu było upowszechnienie wiedzy o atrakcjach turystycznych naszego regionu. W konkursie wzięło udział 30 osób z Suwałk, Filipowa, Słobódki,Krasnopola i Wiżajn. Uczestnicy wykazali się dużą wiedzą na temat historii, przyrody, ciekawych miejsc Suwalszczyzny. 

Spośród naszych uczniów największą wiedzą wykazał się Janek Oszkinis z kl. 7d i zajął III miejsce  w konkursie.

Gratulujemy Smile


 
Dzień nauki
 
<< Początek < Poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 Następna > Ostatnie >>

Strona 19 z 19