Rada pedagogiczna w roku szkolnym 2018/2019
Dyrektor: Piotr Ludwik Zieliński
Wicedyrektor: Anna Brzozowska 
Wicedyrektor: Barbara Iwona Olszewska
Wicedyrektor: Widas Szlaużys

Oddziały przedszkolne:


 3-4-latki - Beata Bienio

4-5-latki - Iwona Podbielska

6-latki - Wiesława Kościuch 


Edukacja wczesnoszkolna


Klasy I: 

a - Teresa Popławska i Daniela Kiempisty

b -  Krystyna Ponomarow

c - Ewa Kowalewska

d - Beata Grabowska

 Klasy II:

a - Anna Wasilewska, Lidia Zawadzka

b - Barbara Zborowska - Weychman

c - Ewa Haraburda

d - Jolanta Bobrowska

Klasy III:

a - Małgorzata Krysiuk, Agnieszka Soroka

b - Małgorzata Bachurek

c - Małgorzata Wysocka 


Klasy IV-VIII i oddziały gimnazjalne


Język polski

Eliza Bajer

Ewa Białobrodzka

Andrzej Górski

Luiza Podziewska

Anna Szczodruch

Wioletta Tylenda -Twardowska

Alma Uździło

Iwona Żukowska - Wudkiewicz

Beata Zawadzka

Historia

Maria Dabulis

Małgorzata Wrona

Anna Czajewska

Wiedza o społeczeństwie 

Anna Czajewska

Anna Szczodruch 

Język angielski:

Monika Baranowska

Wojciech Danilewski

Łucja Gabała

Aneta Gliniecka

Hubert Kacprzyk

Edyta Korobkiewicz

Radosław Osiński

Renata Piasecka

Iwona Rafalska

Beata Różyńska

Jakub Krzysztof Stąpór

Dominika Szargiej

Katarzyna Wysocka 

Język niemiecki

Ewa Baranowska

Jolanta Jurewicz

Karina Karpiuk 

Robert Supranowicz

Matematyka:

Marzena Bizoń

Lucyna Budzińska

Leszek Harasimowicz

Dorota Jabłońska

Jolanta Rojek

Małgorzata Różańska

Dorota Skowrońska

Artur Warakomski

Przyroda/biologia

Dorota Cyran

Małgorzata Drażba

Dagmara Grzyb

Anna Skrzypkowska

Geografia

Monika Fałtynowcz

Dagmara Grzyb 

Dariusz Koncewicz 

Chemia

Agnieszka Sawicka

Anna Skrzypkowska 

Fizyka

Agnieszka Balcer - Romanowska

Leszek Harasimowicz 

Plastyka

Anna Brzozowska

Barbara Galińska

Dorota Jabłońska

Technika:

Paweł Jaroch

Anna Kosakowska - Jaroch 

Muzyka:

Anna Brzozowska 

Dorota Jabłońska

Anna Kamińska 

Alma Uździło

Informatyka:

Iwona Kacprzyk

Leszek Kapuściński

Bartłomiej Leonowicz

Robotyka:

Bartłomiej Leonowicz

Wychowanie fizyczne:

Wanda Bujnowska

Anna Mackiewicz - Czajka

Tomasz Czygier

Aneta Jarosz

Dariusz Koncewicz

Agnieszka Kozłowska

Marcin Olszewski

Magdalena Rogucka

Anna Ruszewska

Przemysław Rykaczewski

Andrzej Sawicki

Widas Szlaużys

Jerzy Zalewski

Wychowanie do życia w rodzinie

Teresa Burzycka

Marzanna Kamińska

Anna Ruszewska 

Edukacja dla bezpieczeństwa

Ewa Baranowska 

Religia:

Anna Gawlińska

Katarzyna Krzywicka

Grażyna Safianowska

ojciec Aleksander Momot

ojciec Ireneusz Wierzchowski

Doradztwo zawodowe:

Alicja Kalinowska

Pedagogika specjalna:

Marta Andruszkiewicz

Teresa Burzycka

Natalia Górska

Urszula Gwiazdowska

Małgorzata Jankowska

Alicja Kalinowska

Marzanna Kamińska

Jolanta Konopska

Beata Pawłowska 

Lucyna Podbielska

Agata Jagłowska - Wasilewska

Elżbieta Żebrowska

Rewalidacja:

Krystyna Emert

Anna Kosakowska

Barbara Olszewska 

Świetlica:

Grażyna Baranowska

Anna Iwaszko

Beata Szargiej

Biblioteka:

Krystyna Babin

Danuta Bobrowska

Logopeda:

Małgorzata Daghir / Marta Bejnar-Butkiewicz

Pedagog szkolny:

Anna Anuszkiewicz

Elżbieta Boniszewska - Jańczuk

Psycholog szkolny:

Martyna Popławska