Konkursy różne

21 lutego 2018 r. w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Przewodnika Turystycznego uczniowie naszej szkoły: Janek Oszkinis, Patrycja Wysocka i Kamil Górski, pod opieką p. Anny Harasimowicz, wzięli udział w II Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Suwałkach i Suwalszczyźnie zorganizowanym przez Zespół Szkół Sióstr Salezjanek w Suwałkach.

Celem konkursu było upowszechnienie wiedzy o atrakcjach turystycznych naszego regionu. W konkursie wzięło udział 30 osób z Suwałk, Filipowa, Słobódki,Krasnopola i Wiżajn. Uczestnicy wykazali się dużą wiedzą na temat historii, przyrody, ciekawych miejsc Suwalszczyzny.

Spośród naszych uczniów największą wiedzą wykazał się Janek Oszkinis z kl. 7d i zajął III miejsce  w konkursie.

Gratulujemy Smile