Konkurs fotograficzny

 

22 czerwca 2015 r. w Zespole Szkół nr 3 w Suwałkach został rozstrzygnięty Szkolny Konkurs Fotograficzny "Matematyczna przyroda naszego regionu" dla uczniów gimnazjum pod patronatem Suwalskiego Parku Krajobrazowego, który również ufundował nagrody. Koordynatorem tego przedsięwzięcia była p. Urszula Popławska - nauczycielka ww. szkoły. Cel przyświecający organizatorom to popularyzowanie matematyki poprzez pokazanie, że istnieje ona również w  przyrodzie, wzbudzenie zainteresowania naszym regionem oraz jego przyrodą.

Komisja w składzie:

1.     Stanisław Roszkowski z Zakładu Fotograficznego Foto Roszkowski w Suwałkach

2.     Paulina Brezgieł specjalista ds. dydaktyki z Suwalskiego Parku Krajobrazowego

3.     Marzena Bizoń matematyk, nauczyciel wspomagający z Zespołu Szkół nr 3 w Suwałkach

obejrzała  w dniu 22 kwietnia 2015 roku fotografie, które zostały wykonane przez uczniów Zespołu Szkół nr 3 w Suwałkach.

Postanowiła przyznać następujące nagrody:

I miejsce: Kindze Sobolewskiej

II miejsce: Sandrze Pojawie

III miejsce: Natalii Popiel

Wyróżnienia: Bartoszowi Matusiewiczowi i Klaudii Koncewicz

Zwycięzcom Gratulujemy!

D.J.