KidSport czyli trzecioklasiści na boiskach

16 kwietnia 2018 roku uczniowie klas trzecich  Szkoły Podstawowej nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi w Suwałkach wezmą udział w projekcie "KidSport"  

Projekt zakłada udział naszych uczniów w zajęciach warsztatowych, wewnątrzszkolne rozgrywki piłki nożnej oraz  rozgrywki finałowe z uczniami innych szkół podczas imprezy plenerowej, na której uczniowie zagrają  również mecz piłki nożnej z zawodnikami Wigry Suwałki.

Celem projektu"KidSport"  jest  przybliżenie aktywności fizycznej i zdrowego odżywiania.  Projekt przeprowadzą uczniowie Technikum nr 4 w Suwałkach uczący  się na kierunku technik handlowiec. Kierownikiem zespołu projektowego jest uczennica Monika Bernacka, a opiekunem grupy pani Izabela Klahs Malinowska. Projekt realizowany jest w ramach olimpiady Zwolnieni z Teorii.