SP 11 - aktualności
"Dzień trzymania formy - gramy dla Wiktorii"

21 marca 2016 odbyła się impreza charytatywno  -  prozdrowotna "Dzień Trzymania Formy - gramy dla Wiktorii". Naszym celem  była wspólna  prozdrowotna zabawa oraz zbiórka funduszy na leczenie dla chorej 3 letniej Wiktorii Mecz. Uczniowie bardzo aktywnie włączyli się w przygotowanie imprezy oraz w jej realizację. Również kadra nauczycielska spisała się na medal. Uczniowie przygotowali kiermasz zdrowej żywności, przygotowali wspólną pracę plastyczną "zdrowe wariacje", odbyły się mecze koszykówki i piłki nożnej, były konkursy i wspólna zabawa, oraz zumba party na zakończenie imprezy. Dziękujemy serdecznie  naszym sponsorom: Cinema Lumiere Suwałki, Pink Bowling Suwałki, AFITA Fittness Suwałki, Radzie Rodziców ZS nr 3, Wigierskiemu Parkowi Narodowemu, Stacji Sanitarno Epidemiologicznej w Suwałkach, oraz Urzędowi Miasta Suwałki. Dzięki nim mogliśmy nagrodzić uczestników konkursów i zawodów sportowych. Jeśli chodzi o zbiórkę pieniędzy to jeszcze liczymy wpłaty, ostateczną kwotę podamy po świętach:)))) Nad organizacją i przebiegiem imprezy czuwały Anna Anuszkiewicz i Anna Peza - opiekunowie SU gimnazjum i liceum.

Poniżej link do reportażu z naszej imprezy:))) Dzień trzymania formy - gramy dla Wiktorii pozostanie na długo w naszej pamięci i sercach:)

Reportaż z naszej imprezy znajduje się na stronce TVP Białystok: (przegląd suwalsko - mazurski) http://bialystok.tvp.pl/24538546/22032016

Koordynator imprezy: Anna Anuszkiewicz - pedagog szkolny.

<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>