SP 11 - aktualności
Coca-Cola Cup 2016

W dniach 22-23 marca 2016 r. na murawie naszej szkoły odbył się I etap ogólnopolskiego turnieju piłki nożnej Coca-Cola Cup.

Pierwszego dnia rywalizowały dziewczęta. Naszą szkołę reprezentowały: Urszula Sawicka, Dominika Korejwo, Zuzanna Skrodzka, Natalia Popiel, Ewa Putra, Wiktoria Dziurdź, Lidia Samulewicz oraz Martyna Ołów.
W pierwszym spotkaniu podjęłyśmy Gimnazjum z Bakałarzewa. Niestety spotkanie zakończyliśmy niekorzystnie przegrywając 3:0. Zadziałało to na nas orzeźwiająco i następne spotkanie z Gimnazjum w Kaletniku wygrałyśmy już 3:1.
W fazie pucharowej  zmierzyłyśmy się z Gimnazjum w Rutce-Tartak wygrywając aż 6:0! W dobrym nastroju podeszłyśmy więc do meczu finałowego podejmując po raz kolejny Gimnazjum w Bakałarzewie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:0, co oznaczało że w fazie pucharowej nie straciłyśmy ani jednej bramki!
Ostatecznie zajęłyśmy 1 miejsce i awansowałyśmy do 2 etapu rozgrywek :)

22 marca na murawę zawitali chłopcy. Naszą szkołę reprezentowali: Kacper Grabowski, Maciej Dabulis, Mikołaj Kłos, Kuba Kowalewski, Mateusz Wasilewski, Kacper Wowak, Norbert Śliwiński, Wojciech Łada oraz Mikołaj Sikorski.
W napięciu obserwowaliśmy półfinałowy mecz z Sejnami, który zakończył się wygraną naszego Gimnazjum 2:1. Wynikiem 2:0 nasi chłopcy zakończyli również spotkanie finałowe przeciwko Gimnazjum nr 7 w Suwałkach.

Trenerem obu drużyn jest p. Przemysław Rykaczewski.
W. Dziurdź ( III B)

Galeria 

 

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 4 z 72