SP 11 - aktualności
Gimnazjum nr 5 brązowym medalistą Gimnazjady województwa podlaskiego w unihokeju dziewcząt

Grajewo - 11.04.2016 r.

 Skład dziewcząt: Paulina Cherubin, Ewa Putra, Dominika Korejwo, Wiktoria Dziurdź, Aleksandra Waraksa, Natalia Popiel, Lidia Samulewicz, Zuzanna Skrodzka, Martyna Ołów, Sandra Pojawa, abriela Gorszewska, Ola Iwanicka, Martyna Gulbierz. Trener Reprezentacji: Pan Przemysław Rykaczewski.

W pierwszym meczu zmierzyłyśmy się z faworytkami turnieju, dziewczynami z Gródka. Mimo zaciętej walki, poświęceń każdej z nas, nie udało się. Po dobrym meczu uległyśmy 7:1. Strzelcem honorowej bramki została Dominika Korejwo, trzeba też wspomnieć że jako jedyna zawodniczka umieściła piłeczkę w bramce Gródka Emotikon smile.
Następny mecz, z Nowinką, wygrałyśmy już pewnie wynikiem 2:0. Nie brakowało emocji, chwil słabości, ale dałyśmy radę! GIMNAZJUM NR 5 BRĄZOWYM MEDALISTĄ GIMNAZJADY WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT!
Wyróżniona została Dominika Korejwo, nasz napastnik.

Skład chłopców: Szymon Bienio, Szymon Chmielewski, Kacper Grabowski, Paweł Lis, Michał Baluta, Rafał Wysocki, Kacper Bogdan, Bartosz Burzyński, Michał Milewski, Bartosz Bobowicz, Bartosz Zajkowski. Trener: Pan Tomasz Czygier

W pierwszym meczu chłopcy podejmowali Gimnazjum z Jasionówki, niestety mimo dobrej gry przegrali 4:2. Następny mecz, o 3 miejsce był jednym z najbardziej emocjonujących spotkań tego turnieju. Spotkanie zakończyło się remisem, więc to rzuty karne decydowały o medalu. Przez długi czas żadna drużyna nie mogła trafić w bramkę. Niestety udało się to Gimnazjum z Łomży. Tak więc, przegrywając jedną bramką, chłopacy musieli zadowolić się IV miejscem w województwie. Należy dodać, że wyróżniony został nasz bramkarz - Michał Baluta.

Wiktoria Dziurdź (IIIB)

Galeria

 

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 4 z 71